LENZE

Lenze birçok şeyi sizin için kolay hale getirir.

İstekli ve üstlenen yaklaşımımızla, mümkün olan en iyi çözümü üretmek ve fikirlerinizi harekete geçirmek için sizinle beraber çalışıyoruz, var olan bir makineyi optimize etmek veya yeni bir tane geliştirmek isterseniz de. Her zaman işleri kolaylaştırmak için çabalar ve işin içinde mükemmeliyet ararız. Bu bizim düşüncemiz de, hizmetlerimizde ve ürünlerimizin tüm detaylarında yer etmiştir. İşte bu kadar kolay!

  • Fikirler Geliştirir; Mümkün olan en iyi makineyi kurmak mı istiyorsunuz ve başlangıç için bazı fikirleriniz mi var? O zaman bunları bizimle beraber kağıda dökün, küçük yenilikçi detaylarla başlar ve tamamen yeni makinelere uzanırız. Birlikte çalışarak tamamen sizin özel ihtiyaçlarınıza göre akıllı ve sürdürülebilir bir konsept geliştireceğiz.
  • Konseptler Tasarlar; Makine üretimlerinizde yeni zorluklarla karşılaştığınızı görüyor, size kapsamlı uzmanlık sunuyor ve yenilikleriniz için size güç sağlıyoruz. Her bir motion ve kontrol sistemine bir bütün olarak bakıyor, sizin için istikrarlı, baştan sona otomasyon çözümleri sunuyoruz, her şeyi mümkün olduğunca kolay ve gerektiği kadar kapsamlı tutuyoruz.
  • Çözümlerin Uygulanması; Müşterileri memnun etme formülümüz hızlı karar verme süreçleri ve kişiye özel tekliflere sahip aktif bir ortaklık oluşturmaktır. Makine mühendisliği alanında her zamankinden çok daha fazla gelişmiş müşteri gereksinimlerini karşılamayı yıllardır prensip olarak kullanmaktayız.
  • Makinelerin imal edilmesi; Mükemmel bir uyum içerisinde ki fonksiyonel çeşitlilik, piyasada ki tam kapsamlı sağlayıcılılardan biri olarak bizler herhangi bir makine görevi için, ne az ne de çok tam da ihtiyacınız olan ürünleri size sağlayabiliriz. Uyumlu bir tahrik ve otomasyon platformu olan f-lorce ürün portföyümüzde bu bağlamda çok kıymetlidir.
  • Üretkenliğin Sağlanması; Her gün artan üretkenlik, güvenirlik ve yeni performans, bunlar sizin makineniz için bizim anahtar başarı unsurlarımızdır. Teslimattan sonra, emniyetli bir şekilde işletime devam etmeniz için akıllıca geliştirilmiş hizmet anlayışı sunmaktayız. Burada ki önceliğimiz yüksek vasıflı ve bilgili satış sonrası ekibimizin üstün uygulama uzmanlığına dayalı teknik destektir.